Z kraju jednym tchem (#8)

Z kraju jednym tchem (#8)

  • Andrzej Korzyński – Człowiekiem ze Złotym Uchem! Szczegółowa relacja z Soundedit w tym numerze Fonoli. A w przygotowaniu kolejne płyty z muzyką artysty – zawitamy do NRD oraz do krainy Tulipanów.
  • Od poniedziałku „Sny podróżnika” Zbigniewa Wodeckiego płytą tygodnia w radiowej Jedynce. Słuchajcie uważnie – będzie można wygrać egzemplarze albumu!
  • Niezwykle udany, wspólny koncert SBB i Jazz Q zorganizowany w siedzibie radia w czeskiej Ostravie można oglądać na Youtube – w dwóch częściach.
  • Od pierwszej części radiowych przygód SBB na winylu dzieli nas już tylko miesiąc. „Przebudzenie” to cztery utwory prezentujące mroczne, psychodeliczne i agresywne oblicze SBB. LP można na razie zamawiać wyłącznie w ramach subskrypcji kompletu czterech płyt, jakie złożą się na tą serię. To jedyna możliwość, bo otrzymać te płyty taniej, z dodatkową torba z logotypem SBB i… innymi niespodziankami. Subskrypcja dostępna w kolorowej lub czarnej wersji – nie zostało ich już wiele. (W grudniu album – ten nakład który pozostanie po rozesłaniu zamówionych – będzie także dostępny jako pojedyncze wydawnictwo).

Na zdjęciu Andrzej Korzyński (fot. Gosia Wojna)