Ale o co chodzi?

Ale o co chodzi?

Po wakacyjny milczeniu – wracamy. Tak naprawdę wróciliśmy już pod koniec sierpnia, dzieląc się z Wami winylową edycją albumu formacji Spisek. Od września jednak startujemy jak zwykle bardziej dynamicznie i intensywnie. To także dobry czas na pewne porządki w tym, co robimy. Dlatego od teraz wszystkie aktualności – czy to związane z GAD Records, siostrzanym labelem Chickadisc czy naszym sklepem Kultowe Nagrania – będą się pojawiać tutaj. Raz w tygodniu.

Dlaczego tylko raz w tygodniu?

Dzisiaj potężna liczba blogów wypluwa z siebie treści z prędkością światła. Nie będziemy nawet próbowali się ścigać z najlepszymi – wolimy poświęcić te chwile na tworzenie kolejnych płyt. Dlatego właśnie będziemy zaglądać do Was tylko raz w tygodniu ze starannie wyselekcjonowanym materiałem. W każdy piątek zbierzemy aktualności związane z naszymi artystami i ich projektami, wspomnimy o nowościach w naszym sklepie, zaproponujemy jeden nieco dłuższy tekst, spojrzymy w przeszłość i zamkniemy wszystko klimatycznym obrazkiem z epoki.

Dlaczego osobny blog?

Wszystko to, co byłoby rozrzucone pomiędzy nasze strony zbieramy w jedno miejsce. Dlatego od dziś linki aktualności na naszych stronach prowadzą do Fonoli. Po to, by się nie dublować, nie powtarzać, a także mieć pewność, że nic Was nie ominie (a trochę się będzie działo – ale nie o tym teraz…). Będziemy oczywiście dalej obecni na Facebooku czy Instagramie, ale centrum naszych informacji będzie właśnie tutaj.

Dlaczego Fonola?

Dobre pytanie! Czasami są słowa, których znaczenia trudno określić, choć brzmią znajomo. I Fonola do takich właśnie słów należy. A Wam z czym się kojarzy?

Po co to wszystko?

By regularnie dbać o nasz kontakt z Wami. By odświeżyc formułę i być na bieżąco. A przede wszystkim by jeszcze głębiej wciągnąć Was w nasz zakręcony, zatrzymany w czasie świat.